Про мене


МАЙБОРОДА СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
завідувач методичним кабінетом
відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради

Народився 22 квітня 1978 року в селі Нижня Будаківка Лохвицького району Полтавської області. У 1993 році закінчив з відзнакою Качанівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Гадяцького району Полтавської області. У 1993 році вступив, а у 1997 році закінчив Прилуцьке педагогічне училище ім. І.Я. Франка де здобув кваліфікацію вчителя трудового навчання та креслення, керівника гуртків образотворчого мистецтва. У 2003 році закінчив Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Історія. Практична психологія» та здобув кваліфікацію вчителя історії, практичного психолога в закладах освіти. З 1997 року працював учителем Сарської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області, а з 01.09.2006 року – заступник директора з навчально-виховної роботи цього навчального закладу. З 06.10.2009 по 10.08.2010 працював заступником начальника відділу освіти Гадяцької районної державної адміністрації, у 2010-2015 рр. – методистом предметів суспільно-гуманітарного спрямування Гадяцького науково-методичного центру, у 2015/2016 н. р. – заступник директора з навчально-виховної роботи Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. Михайла Драгоманова. 
01.07.2016 р. за погодженням з Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти  ім. М.В. Остроградського призначено на посаду завідувача методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради.
Здійснює загальне керівництво діяльністю методичного кабінету, готує плани роботи, погоджує і затверджує їх в установленому порядку, несе персональну відповідальність за результати роботи.
Надає методичну допомогу керівникам загальноосвітніх навчальних закладів, вчителям, керівникам міських, шкільних методичних об’єднань у проведенні методичної роботи, в удосконаленні навчально-виховного процесу, розвитку творчої особистості учнів через диференціацію та індивідуалізацію навчання.
Організовує вивчення і всебічний аналіз стану викладання, якості знань, практичних умінь і навичок учнів з історії, правознавства, філософії, курсу «Людина і світ», географії та економіки, виявлення труднощів у засвоєнні ними програмного матеріалу і підготовку рекомендацій щодо подальшого поліпшення навчально-виховного процесу.
Координує проведення: І та ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з історії, правознавства, географії та економіки, міського учнівського конкурсу знавців історії та історичного краєзнавства «Драгоманівський край»,  Всеукраїнського учнівського конкурсу юних суспільствознавців «Кришталева сова», Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «Лелека».
Організовує проведення атестаційної експертизи загальноосвітніх навчальних закладів, виконує функціональні обов’язки заступника голови  експертної комісії з атестації загальноосвітніх навчальних закладів.
Допомагає  в організації внутрішкільної методичної роботи Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 ім. Михайла Драгоманова та вивчає її результативність.
Забезпечує необхідну роботу щодо проведення атестації педагогічних працівників, проведення курсової перепідготовки педагогічних працівників закладів освіти міста. Організовує розробку, апробацію і поширення навчально-методичних матеріалів.
 Відповідальний за видавничу діяльність методичного кабінету.
Звітує перед засновниками і Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського про результати діяльності міського методичного кабінету.
У березні-жовтні 2012 року підвищував кваліфікацію за категорією «Методисти районних (міських) методичних кабінетів з предметів гуманітарного циклу» у ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України, у квітні 2016 року – за категорією «Учитель історії та суспільних дисциплін» у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського.
Як учитель історії атестувався у 2016 році. За результатами атестації підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та присвоєно педагогічне звання «старший учитель».
Передає свій педагогічний досвід колегам через проведення відкритих уроків, виступах на районних та обласних семінарах, зокрема 07 жовтня 2015 року брав участь у роботі обласного науково-практичного семінару «Виховний потенціал змісту освітньої галузі «Суспільствознавство»: теорія і практика» з фрагментом уроку історії України «Анексія  Криму  Російською Федерацією: виклик міжнародному та внутрішньому праву» (11 клас).
Переможець районного туру Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року-2016» у номінації «Історія».

Немає коментарів:

Дописати коментар